آرشیو آرشیوپورتال خبری

پرندوار:توجه ویژه دولت و استانداری به ظرفیت روستاها

(10)

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با حضور در روستای زرنان بخش مرکزی شهرستان قدس گفت: دولت در بخش توسعه روستاها و ظرفیت های موجود آن برنامه های شاخصی را تببین کرده و بر این اساس، ما نیز به دنبال تحقق طرح های روستایی هستیم.

پنجشنبه 27 دي 1397

تاکید مدیرکل امور روستايي و شوراهای استانداری تهران بر هویت بخشی به زندگی روستايي

(11)

پرندوار در نشست مشورتی با دهیاران شهرستان ملارد که به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان برگزار شد ، بر برنامه ریزی و تلاش دهیاران جهت هویت بخشی به زندگی روستائی تاکید کرده و حراست از حقوق روستائیان را خواستار شد.

پنجشنبه 27 دي 1397

ادامه روند احیای ساختمان پلاسکو و پیگیری مطالبات کسبه

(48)

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران در رابطه با احیای ساختمان پلاسکو گفت: دستگاه های بسیاری مسئول احیای این ساختمان هستند، با پیگیری های هیات مدیره در ضلع جنوبی و شمالی پلاسکو اقدامات لازم در حال پیگیری است که به صورت قانونی و به قوت خود پیش می رود .

چهارشنبه 26 دي 1397

دیدار سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با فرماندار شهرستان شمیرانات

(61)

امین بابایی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با حضور در فرمانداری شمیرانات،با دکتر سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات دیدار و گفتگو نمود.

سه شنبه 25 دي 1397

صادقی: 70درصد ثبت سفارشات کشور در استان تهران انجام می‌شود

(43)

مدیرکل صمت استان تهران گفت: کنترل ثبت سفارشات مربوط به خودروها به وزارت صنعت، معدن و تجارت داده شده است.

سه شنبه 25 دي 1397

علیخانی: تاخیر در تصمیم گیری ها از مشکلات جدی امروز است

(51)

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تهران گفت: یکی از مشکلا جدی امروز، تعویق تصمیم‌گیری درباره مسائل مختلف است که هم روند امور را دچار پیچیدگی کرده و هم مناسبات مختلف را با بلاتکلیفی مواجه می کند.

سه شنبه 25 دي 1397

26 بهمن ماه، آزمون دوره های آموزشی شهرداران برگزار می شود

(37)

.

سه شنبه 25 دي 1397

نشست مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری تهران با نمایندگان استانی شورای نگهبان در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک

(62)

نشست مشترکی باحضور مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت و نمایندگان استانی شورای نگهبان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات انتخابات الکترونیکی دوره قبل و آمادگی برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در ادوار آتی در محل استانداری تهران برگزار شد.

سه شنبه 25 دي 1397

بابایی: شفاف‌سازی از سوی روابط‌عمومی‌ها به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک می‌کند

(62)

سرپرست روابط عمومی و امور بين الملل استانداری تهران گفت: شفاف سازی از سوی روابط‌عمومی‌ها می‌تواند به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کند.

دوشنبه 24 دي 1397

دو معاون فرماندار و یک مدیرکل از میان بانوان در استان تهران منصوب شدند/ نگاه مثبت استاندار تهران به حضور بانوان و جوانان در پست های مدیریتی

(174)

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری تهران گفت:با توجه به نگاه مثبت استاندار تهران به حضور بانوان در پست های مدیریتی استان، امیدواریم این انتصابات روند رو به رشد بیشتری در آینده داشته باشد.

دوشنبه 24 دي 1397