دیدار فرماندار اسلامشهر با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان

  • کد خبر:55906
  • تاریخ خبر:سه شنبه 5 تير 1397 - 11:05

فرماندار اسلامشهر با حضور در دادگستری اسلامشهر فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به کمیلی مقدم رئیس دادگستری و اسدی مقدم دادستان شهرستان و قضات و کلیه کارکنان قضائی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدار که معاون امور فنی و عمرانی فرماندار و بخشداران چهاردانگه و مرکزی نیز حضور داشتند، امیراله حقیقی ضمن تبریک هفته قوه قضائیه در سخنانی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی بویژه در سطح مدیران و مسئولان نیاز دارد گفت: بحمدا... وحدت و تعامل مناسبی بین مسئولان شهرستان حاکم است که این امر مهم تاثیر مستقیمی بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب هرچه بیشتر رضایتمندی مردم داشته است.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه مجموعه قضائی شهرستان در امورات مختلف همکاری مناسبی با فرمانداری و سایر دستگاههای اجرائی شهرستان داشت، از تلاش ها و زحمات رییس دادگستری و دادستان اسلامشهر در جهت رفع مشکلات شهرستان و ارائه خدمات مطلوب به مردم قدردانی کرد.

رضا کمیلی مقدم رئیس دادگستری اسلامشهر نیز در سخنانی در این دیدار با بیان اینکه خدمت به مردم شریف اسلامشهر افتخار بزرگی است گفت: تمام تلاش ما در مجموعه دادگستری اسلامشهر این است تا به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان به پرونده های مردم رسیدگی شود.

همچنین اسدی مقدم دادستان اسلامشهر در سخنانی انسجام و وحدت بین مسئولان اسلامشهر را کم نظیر دانست و گفت: با تلاش های صورت گرفته توسط مسئولان شهرستان بویژه فرماندار اسلامشهر آرامش و امنیت خاطر مثال زدنی در این شهرستان حاکم است.
وی تصریح کرد: در راستای جلب هرچه بیشتر رضایتمندی شهروندان با بهره گیری از روش های مختلف از جمله توزیع الکترونیکی ابلاغ ها و نیز فعال سازی دفاتر ارائه خدمات قضائی در سطح شهرستان میزان تردد شهروندان به مجموعه قضائی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.