معاون استاندار تهران: قیمت نان قیمت مصوب سال گذشته است و افزایش قیمتی نداریم

  • کد خبر:328445
  • تاریخ خبر:چهارشنبه 7 ارديبهشت 1401 - 14:01

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: قیمت نان قیمت مصوب سال گذشته است و افزایش قیمتی نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت اله عسگری در جلسه کارگروه آرد و نان استان اظهار داشت: قیمت نان در سال جاری همان مصوبه سال گذشته است و هیچ گونه افزایش قیمتی در این زمینه نداریم.

وی با تاکید بر ضرورت بازرسی و نظارت بیشتر دستگاه های نظارتی و اجرایی ذی ربط و همکاری اتحادیه نانوایان افزود: هرگونه افزایش قیمت نان مبنای قانونی ندارد و قطعا با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

معاون اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: گستره نظارت ها نباید مختص به روزهای خاصی باشد؛ چراکه این موضوع باعث تعطیلی، کم فروشی و سو استفاده متخلفین به ویژه در ایام تعطیل خواهد گردید.

عسگری از فرمانداران شهرستان ها خواست ضمن تقویت اکیپ های گشت و بازرسی در حوزه آرد و نان نسبت به مدیریت این حوزه حساسیت دوچندانی داشته و اداره غله نیز با همکاری و تعامل بیشتر با فرمانداران نسبت به افزایش اختیارات و تصمیم گیری های این حوزه نهایت همکاری را به عمل آورند.

معاون استاندار تهران با تاکید بر ضرورت بازرسی های بهداشتی در سطح خبازی ها گفت: چرخه بازدید بهداشتی باید از سیلوی ذخایر گندم، کارخانجات آرد و خبازی ها به صورت مستمر و زنجیره ای با شدت بیشتر استمرار یابد.

انتهای پیام/