پیاده روی خانوادگی در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

پیاده روی خانوادگی مسیر زیبای دره آخورین حاجی آباد با هدف سلامت همگانی و نشاط اجتماعی برگزار شد.

  • کد خبر: 56232
  • تاریخ خبر: دوشنبه 11 تير 1397 - 12:03
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون؛ با نظر و مساعدت شهرداری و شورای اسلامی شهر، معاونت فرهنگی اجتماعی به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر با همکاری گروه کوهنوردی میگون و مشارکت شورای اسلامی حاجی آباد، سومین برنامه پیاده روی خانوادگی (کوه گشت) را با هدف سلامت همگانی و نشاط اجتماعی و ترویج فرهنگ زیست محیطی با حضور شهروندان و حمایت اورژانس رودبارقصران در روستای حاجی آباد برگزار نمود.
این برنامه به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و با شعار: گوش کن! گوش کردن به کودکان و جوانان گام نخست در کمک به رشد سالم و ایمن آنهاست، برگزار گردید و شرکت کنندگان بعد از طی مسیر زیبای دره آخورین ضمن صحبت های معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در خصوص معضلات اجتماعی و پدیده سیاه مواد مخدر و درگیر شدن برخی خانواده ها و همچنین مسئول هیئت کوهنوری رودبارقصران، به 16 نفر از حاضرین جوایزی از طرف شهرداری و 5 جایزه از طرف شورای اسلامی حاجی آباد به قید قرعه اهدا گردید.
در این برنامه بروشور حاوی مطالب ارزشمند در خصوص اعتیاد و راه های پیشگیری و اطلاع رسانی به خانواده ها در اختیار حاضرین قرار گرفت.
در پایان این برنامه دوستداران محیط زیست، محل تجمع و مسیر برگشت را از زباله های رها شده در طبیعت پاکسازی کردند.