برنامه ریزی و هزینه در حوزه جوانان سرمایه گذاری است

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: برنامه ریزی و هزینه در حوزه جوانان سرمایه گذاری است و اوقات فراغت یکی از مسائل مهم در حوزه نوجوان و جوان است.

  • کد خبر: 44245
  • تاریخ خبر: شنبه 3 تير 1396 - 14:13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، علیرضا جعفری در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک که با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی به منظور اجرای برنامه های اوقات فراغت در فصل تابستان برگزار شد، گفت: با توجه به شروع فصل تابستان و آغاز زمان فراغت دانش آموزان از تحصیل، ضروری است تا ادارات و دستگاههای اجرایی از تمامی ظرفیت خود استفاده نمایند تا با برنامه ریزی مدون شرایط حضور دانش آموزان در برنامه های تابستانی فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه قرچک به عنوان جوان ترین شهرستان استان تهران محسوب می شود، تاکید کرد: برنامه ریزی و هزینه در حوزه جوانان سرمایه گذاری است و اوقات فراغت یکی از مسائل مهم در حوزه نوجوان و جوان است که اگر بر اساس نیاز آنها، برنامه ریزی صحیح صورت گیرد و به درستی از پتانسیل و امکانات موجود بخش دولتی و خصوصی استفاده شود، ضمن پر کردن اوقات فراغت این قشر از آسیب های اجتماعی نیز کاسته خواهد شد.

جعفری تاکید کرد: کلیه ادارات و دستگاههای اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک برنامه های پیش بینی شده خود را به دبیرخانه ستاد که اداره ورزش و جوانان است، ارسال نمایند.

گفتنی است دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با دستور کار برنامه ریزی و هماهنگی به منظور اجرای برنامه های اوقات فراغت در فصل تابستان تشکیل شد.