مشکل گازرسانی 12 مدرسه شهر پرند مرتفع شد

با پیگیری فرمانداری رباط کریم و همکاری اداره گاز و نظام مهندس و شرکت عمران پرند مشکل گاز رسانی 12 مدرسه تازه تاسیس شهر پرند مرتفع شد.

  • کد خبر: 36015
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 6 آبان 1395 - 13:41

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رباط کریم, معاون فنی و عمرانی این فرمانداری گفت: به دلیل بلاتکلیفی موجود میان شرکت عمران پرند و سازمان نوسازی مدارس جهت پرداخت هزینه های انشعابات گاز مدارس فوق , عملیات گاز رسانی این مدارس نیمه کاره مانده بود.
مهندس منصرر سالکی افزود: با توجه به باد خیز بودن شهرستان رباط کریم و باز بودن فضای اطراف شهر پرند, کوران باد در این شهر و در مدارس از یک سو و فقدان گازرسانی به مدارس از سوی دیگر مشکلات گرمایشی برای دانش آموزان را در پی داشت که منجر به اعتراض تعداد زیادی از والدین شده بود که با درایت فرمانداری این مشکل حل شد.
سالکی اظهار داشت: طی برگزاری جلسه ای با اولویت رفع مشکل مدارس فوق , تقبل هزینه های فوق به شرکت عمران پرند  موکول گشت و این مشکل پایان یافت.
وی ادامه داد: علاوه بر مدارس فوق, مشکل برق یک مدرسه دیگر خارج از بروکراسی اداری با پیگیری فرمانداری از نظام مهندسی رفع گردید و در حال حاضر تمام مدارس سطح شهرستان رباط کریم  بدون مشکلات خدماتی برای استفاده دانش آموزان مهیا هستند.
گفتنی است پس از تشکیل جلسه شورای تامین شهرستان در پرند با حضور معاون امنیتی استانداری و بازدید استاندار تهران از پرند جلسه شورای مسکن استان با محوریت حل و فصل مشکلات پرند در هشتم آبانماه در استانداری تهران برگزار می گردد.

دسته بندی ها