تاکید استاندار تهران بر تکمیل مسکن مهر و مسکن ملی در پردیس /توجه به مسائل فرهنگی پردیس در اولویت است

استاندار تهران بر تکمیل مسکن مهر و مسکن ملی در پردیس تاکید کرد.

  • کد خبر: 331984
  • تاریخ خبر: دوشنبه 6 تير 1401 - 12:29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ محسن منصوری در جلسه شورای مسکن که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شد، با اشاره به سفر فروردین ماه رئیس جمهور به این شهرستان اظهار داشت: دغدغه اصلی رئیس جمهور اتمام پروژه‌های مسکن مهر و   ساخت مسکن ملی بوده  و به طور مستمر پیگیر این موضوع هستند.

وی ادامه داد: بخشی از تعهدات مسکن مهر شهرستان مربوط به وزارت راه و شهرسازی و بخشی بر عهده ما می باشد که در این  زمینه وزارت راه باید اعتبارات ملی تخصیص دهد.  
استاندار تهران عنوان کرد: در مورد پردیس توجه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی حائز اهمیت است که بخشی مربوط به سرانه ها و زیرساخت ها و برخی موارد نیز استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی گروه های جهادی و مردمی است.
وی ادامه داد: تصفیه خانه پردیس به لحاظ زیست محیطی اهمیت زیادی دارد و باید اجرای آن تسریع شود.
استاندار تهران همچنین در مورد مسکن مهر پردیس  تاکید کرد: نباید مسکن ناقص تحویل مردم شود و پیمانکاران نباید سو استفاده کنند؛ هر آنچه در شهر پردیس ارزش افزوده یا تغییر کاربری ایجاد می شود باید برای تکمیل پروژه های همین شهرستان هزینه شود.
منصوری در مورد واگذاری اسناد، تحویل 24 واحد مسکن مربوط به مددجویان کمیته امداد و واگذاری‌ها فازهای مختلف به شهرداری دستورات لازم را صادر کرد.
وی در مورد وضعیت مترو شهرستان پردیس تاکید کرد: استان تهران پروژه‌های نیمه تمام زیادی دارد که اولویت با اتمام این پروژه ها می باشد، از اینرو در مورد مترو پردیس باید وضعیت مالی، تجهیز منابع و واگذاری به سرمایه گذار خصوصی یا خارجی مورد بررسی قرار گیرد. 
انتهای پیام/

دسته بندی ها

برچسب‌ها