اولین رویداد بزرگ مد و لباس ایرانی اسلامی ریحانه در شهرستان قدس

فرماندار شهرستان قدس از اولین رویداد بزرگ مد و لباس ایرانی اسلامی ریحانه در شهرستان قدس به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبرداد.

  • کد خبر: 331905
  • تاریخ خبر: يکشنبه 5 تير 1401 - 21:24

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، وحید گلی‌کانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی در رابطه با حجاب بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در بخشی از سخنان خود، با تبیین مفهوم حجاب می‌فرمایند؛ اسلام می خواهد که رشد فکری، علمی، اجتماعی و سیاسی و.. بالاتر از همه فضیلتی و معنوی زنان به حدّ اعلی برسد و وجودشان برای جامعه و خانوادۀ بشری به عنوان یک عضو، حدّ اعلای فایده و ثمره را داشته باشد و همۀ تعالیم اسلام از جمله مسئلۀ حجاب، بر این اساس است.

وی در خصوص ترویج فرهنگ عفاف و حجاب افزود: به منظورترویج فرهنگ عفاف و حجاب، همچنین در راستای معرفی ظرفیت‌های طراحی و تولیدات محصولات عفاف و حجاب در سطح شهرستان قدس به دنبال برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در سطح شهرستان هستیم.

فرماندار شهرستان قدس در رابطه با اهداف برگزاری این نمایشگاه در سطح شهرستان ادامه داد: در این نمایشگاه به دنبال توسعه خلاقیت، نوآوری، مد ولباس ایرانی- اسلامی می‌باشیم که با همکاری دستگاه‌های اجرائی مرتبط برگزار می‌شود.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس با بیان اینکه افزایش اشتغالزایی از دیگر اهداف این نمایشگاه می‌باشد، عنوان کرد: در این نمایشگاه علاوه بر فعالیت در حوزه پوشاک در حوزه هنرهای دستی نیز در این نمایشگاه فعالیت می‌شود.

گلی‌کانی اظهار داشت : مهلت ثبت نام شرکت در این نمایشگاه از 1 تیر الی 5 تیر است که با محوریت امور بانوان فرمانداری در دست انجام است و شروع افتتاحیه این نمایشگاه از 21 تیر لغایت 26 تیر در باغ ملی می‌باشد.

برچسب‌ها