دیدار فرماندار قدس با رئیس بیمارستان سردار سلیمانی

فرماندار قدس با رئیس بیمارستان سردار سلیمانی به منظور بررسی و رفع مشکلات دیدار و گفتگو کرد.

  • کد خبر: 331837
  • تاریخ خبر: يکشنبه 5 تير 1401 - 21:20

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، وحید گلی‌کانی فرماندار شهرستان قدس با دکتر فلاحتکار رئیس بیمارستان سردار سلیمانی در راستای تکریم ارباب رجوع، دغدغه‌ها شهروندان به منظور ارتقا کیفیت خدمات‌درمانی، بررسی و رفع مشکلات این بیمارستان دیدار و گفتگو کرد. 

وحید گلی‌کانی در این دیدار با تاکید بر تکریم ارباب رجوع بیان کرد: مهمترين اصل تحول در سازمان‌ها و ادارات دولتی مشتري مداري و حفظ ارزش و كرامت انسانی است بنابراین برنامه ارتقاء و حفظ کرامت مردم در نظام اداری به عنوان يكي از مؤثرترين برنامه در این حوزه می‌باشد.

وی با بیان اینکه افزایش کیفیت کار و حسن عمل، زمینه جلب اعتماد مردم است، افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی؛ افزایش کیفیت کار و حسن عمل، زمینه جلب اعتماد مردم است و بخش‌های اداری و دولتی باید با حسن عمل و جلب اعتماد مردم و با ارائه‌ی خدمات مخلصانه به آن‌ها، بر کیفیت کارشان بیفزایند.


فرماندار شهرستان قدس در رابطه با جلب اعتماد و رضایت شهروندان گفت: بنابراین  یکی از اهداف ارگان‌های دولتی تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت آن‌ها از طریق ارائه خدمات مناسب و مطلوب است که می‌بایست در این راستا اقدامات لازم در خور شان شهروندان صورت گیرد.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس با اشاره به ضرورت توجیه ارباب رجوع در حوزه درمان بیمار عنوان کرد: حوزه بهداشت و درمان نیز به خصوص بیمارستان‌ها که رفت‌وآمد شهروندان بسیار است از این امر مستثنی نیست و می‌بایست با ارائه توضیحات مناسب در حوزه درمان بیمار در راستای توجیه ارباب رجوع فعالیت کنند.

فرماندار شهرستان قدس در رابطه اقدام در راستای جلوگیری از مشکلات اظهار داشت:  می‌بایست به منظور حل مشکلات بیمارستان سردار سلیمانی اقدامات لازم صورت گیرد تا شاهد بهره‌برداری مناسب از امکانات این مجموعه در سطح خدمات درمانی و پزشکی در حد اعلا با رویکرد کمی و کیفی باشیم.
 

برچسب‌ها