برگزاری مسابقه دو میدانی در بخش رودبار قصران

همزمان با ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام مسابقه دو و میدانی در بخش رودبارقصران به همت اداره ورزش و جوانان و ناحیه مقاومت بسیج الغدیر برگزار شد.

  • کد خبر: 331238
  • تاریخ خبر: يکشنبه 5 تير 1401 - 20:30

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون؛ این دوره از مسابقات با حضور 70شرکت کننده به مسافت 3 کیلومتر از دره روته آغاز و در سالن ورزشی شهید محسنی فشم پایان یافت و نفرات برتر مشخص شدند.
آقا محسنی رئیس اداره ورزش و جوانان رودبارقصران و همچنین نائب رئیس شورای اسلامی شهر در حاشیه مسابقه با اشاره بر اهمیت ورزش دو و میدانی  گفت: از رشته های دو و میدانی به عنوان ورزش پایه یاد می شود که با توجه به آب و هوای منطقه این ورزش می تواند در سلامت جسم و روح  تاثیر فراوانی داشته باشد و موجب افزایش نشاط اجتماعی شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه این دوره از مسابقات پیش زمینه ای برای تشکیل جشنواره های ورزشی و هیئت دو و میدانی در بخش رودبارقصران است عنوان کرد: بزودی اعضا و رئیس هیئت مشخص و معرفی خواهند شد.
وی در پایان از همکاری ادارات و دستگاه های دخیل در برگزاری تشکر کرد و گفت: با کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر  اوشان فشم میگون،بخشداری، فرماندهی ناحیه مقاومت الغدیر، اورژانس و کلانتری توانستیم مسابقه ای مهیج و با کیفیت برنامه ریزی و اجراء کنیم. در آینده نزدیک مسابقات طناب کشی، کشتی، دوچرخه سواری و گلگشت نیز اجرا خواهد شد و چشم انداز و آینده خوبی را برای ورزش منطقه می بینیم.
در نهایت محمدرضا باقری با ثبت رکورد (11:24) ثانیه ، حافظ محمدی (11:30)، امیر محسن صالحی (12:4) ، حیات (12:10) و محمد عرفان (12:14)  به ترتیب در جایگاه اول تا پنجم قرار گرفتند و با اهدای حکم، مدال و هدایایی از آنها تقدیر شد. همچنین از نوروز حسینی فشمی پیشکسوت این رشته که به صورت افتخاری در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود نیز با اهدای حکمی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

دسته بندی ها

برچسب‌ها