تاکید استاندار تهران بر تکمیل پروژه های نیمه تمام/ اولویت ایجاد اشتغال در استان تهران با شهرستان فیروزکوه است

استاندار تهران بر لزوم اتمام پروژه های نیمه تمام تاکید کرد.

  • کد خبر: 329005
  • تاریخ خبر: شنبه 17 ارديبهشت 1401 - 13:57

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ در سفر یک روزه ناصر عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و محسن منصوری استاندار تهران به شهرستان فیروزکوه، مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران این شهرستان و همچنین مرکز سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان فیروزکوه با حضور علیرضا زالی رئیس دانشگاه شهید بهشتی، رسولی نژاد نماینده شهرستان فیروزکوه و دیگر مسئولان افتتاح شد. در ادامه نیز بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی و بخش ارجمند از دیگر برنامه های امروز مسئولان در سفر به این شهرستان بود.

 

منصوری در آیین افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران با اشاره به اهمیت این پروژه اظهار داشت: این پروژه علی رغم تاخیر چند ساله، با اقدام جهادی در هفته پاسداشت مقام کارگر به بهره برداری رسید.

 

وی ادامه داد: سیاست کلان دولت احترام به قشر کارگر است و اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر وزارتخانه های اقتصادی نیز معطوف به حمایت از این قشر می باشد.

 

منصوری سپس با اشاره به لزوم اتمام پروژه های نیمه تمام گفت: پروژه نیمه تمام در کشور زیاد است و اتمام پروژه های نیمه تمام باید در اولویت قرار بگیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: استان تهران در کنار تصویر برخوردار و ظرفیت های متعدد، محرومیت های زیادی دارد و شهرستان فیروزکوه به سبب بعد مسافت نسبت به تهران جزو شهرستان هایی است که از کمبود امکانات رنج می برد.

 

استاندار تهران عنوان کرد: سیاست دولت انتقال امکانات، منابع و ظرفیت ها از تهران به مناطق محروم است؛ در همین راستا تقاضا داریم اگر مجموعه وزارت کار به دنبال اقدام جهادی در استان تهران است چند شهرستان باید به صورت ویژه دیده شود که در صدر آنها شهرستان فیروزکوه است.

 

منصوری با بیان اینکه امید است این سالن ورزشی به مرکز تربیت، رشد و فعالیت جوانان تراز انقلاب اسلامی تیدیل شود، تصریح کرد: در قالب سفرهای شهرستانی که پیش از این به شهرستان فیروزکوه داشتم مصوبات مختلفی در نظر گرفته شد که صد درصد مصوبات انجام شده و در قالب های مختلف نیز کمک می کنیم تا پیشرفت این شهرستان تسریع شود.

 

 

انتهای پیام/

دسته بندی ها