پیام استاندار تهران در پی درگذشت مادر شهیدان کارور

استاندار تهران با صدور پیامی درگذشت بانو «زینب تاج الدین» مادر شهیدان «حسن، محمدرضا و مرتضی کارور» را تسلیت گفت.

  • کد خبر: 323437
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 7 بهمن 1400 - 17:48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری با صدور پیامی درگذشت بانو «زینب تاج الدین» مادر شهیدان «حسن، محمدرضا و مرتضی کارور» را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

انالله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر کارور
سلام علیکم

ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم زینب تاج الدین» مادر گرامی شهیدان معزز «حسن، محمدرضا و مرتضی کارور» موجب تاثر و تالم شد.

مادران مومنه شهدا که عزیز ترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه های واقعی ایثار و گذشت هستند، که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع) و با تاسی به سیره حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع، بصیر و انقلابی تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم کارور و مردم شهیدپرور استان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه رحمت واسعه و همجواری با فرزندان شهیدش و صبر و اجر برای عموم بازماندگان مسئلت دارم.

انتهای پیام/

دسته بندی ها