فرماندار قدس؛
تبیین موازین و اهداف انقلاب اسلامی برای نسل جوان

اولین نشست کمیته دستگاه‌های اجرائی ستاد دهه فجر شهرستان به ریاست فرماندار قدس و با حضور اعضای این کمیته در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

  • کد خبر: 323297
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 09:17

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، وحید گلی‌کانی در اولین نشست کمیته دستگاه‌های اجرائی ستاد دهه فجر شهرستان با اشاره به تبیین موازین و اهداف انقلاب بیان کرد: می‌بایست نسبت به تبیین موازین و اهداف انقلاب برای نسل جوان که از نزیک ایام انقلاب و 8 سال جنگ تحمیلی را درک نکردند، فعالیت کنیم. 
وی در خصوص رسالت دستگاه‌های اجرائی به منظور برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر افزود: امروزه اهداف اصلی دشمنان این نظام استهاله انقلاب اسلامی است، وظیفه و رسالت دستگاه‌های اجرائی شهرستان در این خصوص آگاهی‌سازی جوانان نسبت به توطئه دشمنان می‌باشد.

فرماندار شهرستان قدس با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرائی باید شبانه روزی نسبت به مردم احساس مسئولیت کنند، گفت: در دهه فجر مراسم ده شب، ده مسجد با محوریت مساجد هسته مرکزی شهر و مناطق حاشیه نشین برگزار می‌شود و تمامی مسئولین می بایست در این مساجد حضور داشته باشند.

گلی‌کانی عنوان کرد: نماد های جشن پیروزی انقلاب اسلامی می بایست در سطح شهر دیده شوند و مسئولین مکلفند نسبت به آذین بندی ادارات اقدمات لازم را به عمل آورند.