مدیرکل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد؛
فعالیت 911 مرکز نیکوکاری در استان تهران

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: هم اکنون 911 مرکز نیکوکاری با مجوز این نهاد در استان تهران فعالیت می کنند.

  • کد خبر: 323265
  • تاریخ خبر: سه شنبه 5 بهمن 1400 - 11:33

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان تهران،سیدابوالفضل پرپنچی در مراسم سالروز  تأسیس مرکز نیکوکاری امام صادق (ع) که با حضور جهانبخش مرادی،معاون حمایت و سلامت خانواده،محمد دهرویه،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان استان و منطقه 15 تهران در محل مسجد امام صادق (ع) واقع در شهرک مسعودیه منطقه 15 تهران برگزار شد،گفت: هم اکنون 911 مرکز نیکوکاری با مجوز کمیته امداد استان تهران در سطح این استان فعالیت می کنند.
وی افزود: از این تعداد 33 مرکز نیکوکاری در سطح منطقه 15 تهران فعالیت دارند.
پرپنچی با بیان اینکه فعالیت مراکز نیکوکاری همگام با کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده های نیازمند است،بیان کرد: حرکت امداد به سوی واگذاری امور به مراکز نیکوکاری است.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،خاطر نشان کرد : حضور ائمه جمعه در امور محرومان و رفع نیاز مردم دارای اهمیت بسزایی است.
همچنین حمید آرونی،رئیس منطقه 15  تهران با بیان اینکه مرکز نیکوکاری امام صادق (ع) چهارم  بهمن ماه 1399 ،فعالیت خود را آغاز نموده است،گفت: این مرکز در 9 ماهه سال جاری بالغ بر 720 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کرده است.
وی افزود: کمک های این مرکز به نیازمندان در قالب مشاوره، امور درمانی و طرح های مشارکتی از جمله اطعام و احسان حسینی و شوق دیدار ( دیدار حامیان طرح اکرام  با ایتام و فرزندان محسنین) اجرایی می شود.
آرونی بیان کرد : در مجموع 33 مرکز نیکوکاری فعال در منطقه 15 تهران تاکنون بالغ بر 45  میلیارد تومان  به صورت نقدی و غیرنقدی  به نیازمندان کمک کرده اند.
رئیس کمیته امداد منطقه 15 تهران یادآور شد: با برنامه ریزی صورت گرفته در راستای رفع نیاز های اساسی جامعه هدف،مراجعات نیازمندان به کمیته امداد منطقه 15 تهران  به میزان 50 درصد نسبت به سال گذشته در همین مدت زمان کاهش یافته است.
انتهای پیام

دسته بندی ها

برچسب‌ها