استاندار تهران: پیگیری جدی وضعیت 48 لکه صنعتی استان تهران/ لکه های صنعتی جهت دریافت خدمات دولتی با عنوان شهرک های صنعتی ساماندهی می شوند

استاندار تهران از پیگیری جدی وضعیت 48 لکه صنعتی جهت دریافت خدمات دولتی با عنوان شهرک های صنعتی خبر داد.

  • کد خبر: 323023
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 29 دی 1400 - 20:19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن منصوری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مشترک با شهرستان قدس اظهار داشت: در مورد 48 لکه صنعتی استان درصدد اقدام جدی جهت ساماندهی در قالب شهرک های صنعتی هستیم، البته فرمانداری ها و شهرداری ها باید کار را جدی تر بگیرند تا ساخت و ستز جدیدی در این بخش اتفاق نیفتد.

وی ادامه داد: عمده تلاش این است که لکه های صنعتی در استان تهران تحت عنوان شهرک های صنعتی با هیات مدیره مشخص ساماندهی شوند تا دولت بتواند بهترین خدمات را به واحدهای صنعتی ارائه دهد.

استاندار تهران در مورد حریم های شهرستان قدس افزود: در مورد مشکل شهرستان قدس کار ابتدا در کمیسیون زیربنایی و شورای برنامه ریزی استان طرح و مصوب و سپس باید در شورای عالی معماری و شهرسازی مطرح شود.

منصوری سپس گفت: در خصوص تداخل حریم شهرستان قدس با برخی از حوزه های شهرداری تهران، موضوع با شهرداری تهران حل شده است، البته باید تدقیق حرائم داخلی شهرستان قدس با حضور فرماندار صورت بگیرد و مسائل برون استانی با حضور معاونین استانداری به صورت مدون انجام شود.

انتهای پیام/

دسته بندی ها