مدیرکل روستایی استانداری تهران: دهیاری‌ها و دستگاه‌ها در راستای تحقق مفاد بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد جهادی تلاش کنند

دوره آموزشی ویژه مسئولین فنی دهیاری های تابعه استان تهران برگزار شد.

  • کد خبر: 322443
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 08:38

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ دوره آموزشی ویژه مسئولین فنی دهیاری های تابعه استان تهران با حضور حدود 100 نفر از مسئولان فنی دهیاری طی دو روز در سالن جلسات استانداری تهران برگزار و آخرین ضوابط و مقررات مربوط به ساخت و سازهای غیر مجاز، امور اراضی روستا، طرح هادی روستایی، نظارت بر پروژه های عمرانی و اصول ‌قراردادهای پیمانکاران آموزش داده شد.

 

در مراسم افتتاحیه این دوره سید حبیب موسوی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته و اظهار داشت: باید مکتب و مرام جهادی و ولایی حاج قاسم به عنوان الگو، سر لوحه کار همه ما قرار گیرد.

 

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران افزود: بیانیه گام دوم انقلاب مسئولیت نسل جوان را سنگین کرده و مسئولین فنی دهیاری‌ها نیز باید در راستای تحقق مفاد بیانیه اهتمام داشته باشند.

 

وی همچنین با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مناسبت قیام 19 دی مردم قم مبنی بر اینکه غیرت دینی تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند، گفت: در شرایط فعلی، تقویت روحیه دینی، تلاش جهادی، تکیه بر توان داخلی و غیرت دینی می تواند جامعه را به ساحل آرامش و سربلندی برساند.

 

موسوی در پایان نیز ضمن برشمردن وظایف مسئولین فنی دهیاری ها بر ضرورت افزایش سطح دانش و آگاهی آنها به اطلاعات و قوانین مربوطه تأکید کرد.

 

انتهای پیام/

دسته بندی ها