هفته سوم لیگ بین المللی اسکی آلپاین(دربندسر) با حضور فرماندار شمیرانات برگزار شد

روز سوم از هفته سوم رقابتهای لیگ بین المللی اسکی آلپاین (انتخابی المپیک زمستانی 2022) به میزبانی پیست بین المللی اسکی دربندسر با قهرمانی حسین ساوه شمشکی در بخش مردان و عاطفه احمدی در بخش بانوان به پایان رسید.

  • کد خبر: 322417
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 08:48
به گزارش روابط عمومی شهرداری شهر شمشک دربندسر، در پایان این رقابت ها در بخش مردان حسین ساوه شمشکی عنوان نخست را از آن خود کرد. سید مرتضی جعفری از باشگاه صنایع خودرو سازی ایلیا در جایگاه دوم قرار گرفت و نیکولا نیمیر از کشور سوئیس به مقام سومی رسید.
در بخش بانوان نیز عاطفه احمدی (از باشگاه راه برفی با حمایت صنایع خودروسازی ایلیا )قهرمان شد. مرجان کلهر از شرکت تله کابین دربندسر و مریم کیا شمشکی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
بر اساس این گزارش مراسم اهدای جوایز با حضور ساداتی فرماندار شهرستان شمیرانات، قدرتی معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری، مختاری بخشدار رودبارقصران، شهبازی شهرداری اوشان فشم میگون، مهدی ساوه شمشکی سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر شمشک دربندسر و نظریان رییس فدراسیون اسکی برگزار شد.
اين رقابت ها تا روز چهارشنبه 22 دی تحت نظر فدراسیون جهانی اسکی و فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی توسط شرکت تله کابین دربندسر و هیات اسکی استان تهران در دو بخش بانوان و آقایان ادامه دارد.

دسته بندی ها