معاون اقتصادی استاندار تهران: موجودی کالاهای اساسی کافی است/ نظارت بر بازار به صورت مستمر انجام می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: در تامین و ذخیره کالاهای اساسی در استان مشکلی وجود ندارد و کالاهای اساسی به میزان مورد نیاز ذخیره و در دسترس می باشد.

  • کد خبر: 321392
  • تاریخ خبر: يکشنبه 5 دی 1400 - 21:56

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حشمت اله عسگری در جلسه قرارگاه امنیت غذایی که در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد، اظهار داشت: با استمرار روند نظارت بر قیمت ها و تامین کالاهای اساسی در ماه های پایانی سال شرایط بازار از ثبات بیشتری برخوردار خواهد شد.

 

وی افزود: در تامین و ذخیره کالاهای اساسی در استان مشکلی وجود ندارد و کالاهای اساسی به میزان مورد نیاز ذخیره و در دسترس می باشد و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی ذیربط با بازرسی مستمر از هرگونه اخلال در سطح بازار جلوگیری و با متخلفان و سوداگران برخورد لازم را به عمل آورند.

 

معاون اقتصادی استاندار تهران در ادامه با اشاره به ثبات در قیمت مرغ وتخم مرغ و تامین و توزیع مناسب آن در سطح استان عنوان کرد: در راستای نظارت بیشتر بر بازار مرغ تقریبا ورود مرغ بدون مجوز حمل به کشتارگاه‌های استان به صفر رسیده است. 

 

عسگری همچنین یکی از مسائل مهم مورد توجه دستگاه‌های مربوطه را تامین میوه شب عید شهروندان دانست و گفت: از ماه‌های پیش برنامه ریزی لازم برای این موضوع صورت گرفته و سازمان تعاون روستایی استان با همکاری سایر دستگاه‌های مربوطه اقدامات لازم را در دستور کار قرار داده است. 

 

وی با اشاره به تعامل خوب سازمان صمت استان در خصوص در اختیار قرار دادن نیروهای بازرسی به سازمان جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: انتظار می رود رصد بازار با دقت و سرعت بیشتری در ماه های پایانی سال صورت گیرد و نتیجه اقدامات را مردم به عینه شاهد باشند.

 

انتهای پیام/