مهدوی: آسيب شناسي زنان جامعه ما شعارگونه است

مديركل روابط عمومي و اموربين الملل استانداري تهران گفت: آسيب شناسي بانوان در كشور ما با شعار همراه بوده كه تا امروز عليه يا براي آنها شعارگونه رفتار شده است.

  • کد خبر: 140
  • تاریخ خبر: دوشنبه 22 ارديبهشت 1393 - 15:56
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران،عليرضا مهدوي در نشست كارگروه بانوان و خانواده گفت:‌متاسفانه تا امروز توزيع امكانات عادلانه نبوده و به زنان به عنوان بخش مستقل با نيازهاي خاص خود توجه نشده است.

وي با بيان اينكه در فراهم سازي بستر براي اثرگذاري بانوان كم كاري ديده مي شود گفت: در بخش هايي، بانوان منشا اثر هستند كه با در نظر نگرفتن جايگاه مناسب آنها، توانشان دچار فرسايش شده و از بين مي رود .

مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران با بيان اينكه توجه به تعريف جايگاه بانوان و قدرت اثرگذاري آنها اهميت زيادي دارد گفت: اگر كارگروه بانوان وخانواده بخواهد نقش خود را به خوبي ايفا كند و بازده مناسبي در پايان سال به دنبال داشته باشد لازم است در امور تمركز وجود داشته باشد تا در طول زمان دچار پراكندگي نشويم.

وي افزود: پيشنهاد مي شود در جلسات نخست كارگروه زنان وخانواده  سرفصل عملياتي امور طي يك سال تعريف شده و براساس اولويت ها نقشه راه مشخص شود.

مهدوي با اشاره به اهميت تمركز بر چند محور گفت: بايد از رسانه سالاري و هيجان سالاري پرهيز كنيم.

به گفته مديركل روابط عمومي استانداري تهران آسيب شناسي بانوان در كشور ما همواره شعارگونه بوده كه با استفاده از روش هاي اجرايي با محوريت پژوهش علمي بايد امور بانوان را به سرانجام رساند.