سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 5 بهمن 1398
کد 99751

اولین جلسه ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرایم وتخلفات انتخاباتی در دادگستری استان تهران برگزار شد

تحریریه خبر / جلسه ستاد ویژه استانی پیشگیری از جرائم انتخاباتی با حضور کلیه اعضای ستاد دردادگستری استان تهران برگزار شد .
عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران در این نشست اظهارداشت : ده درصد از کل صندوقهای شعب اخذ رای کل کشور مربوط به شهر تهران است و ما آمادگی لازم در جهت امنیت و سلامت  انتخابات وایجاد شور و شوق در جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را داریم.      
وی افزود امنیت صندوقها و سلامت انتخابات و مشارکت حداکثر مردم برای ما خیلی مهم است و تاکید بر نبودن هیچ اشکالی و بدون تخلفی بایستی این انتخابات برگزار گردد تا باعث بالا رفتن اعتماد مردم شود و در ادامه ایشان گفت نحوه تبلیغات در چهار چوب قانون اطلاع رسانی خواهد شد اطلاع رسانی شفاف و بدون تخلف با داشتن آگاهی کامل در جریان انتخابات را حائز اهمیت برشمرد و افزود:  برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم نیازمند همکاری اقشار مختلف جامعه است بستر انتخابات باید از طریق صدا و سیما ویا همایش ها ی انتخاباتی برای آحاد جامعه فرهنگ سازی شود
وی خاطر نشان کرد   فضای مجازی آلوده کننده است و می تواند هم فرصت و هم تهدید  برای انتخابات باشد ، وی   با اشاره به جرائم انتخاباتی در ایام انتخابات افزود: بخشی از جرائم انتخاباتی می‌تواند در فضای مجازی صورت بگیرد که باید به شدت دراین بخش تدبیر شایسته وقانونی در مورد فضای مجازی صورت گیرد.
 فرهادی اظهار امیدواری کرد و گفت با هماهنگی و همدلی میان مسئولان اجرایی می‌توانیم انتخاباتی سالم و با شکوهی را برگزار کنیم . در ادامه هر یک اعضای ستاد نکته نظرات و گزارشات خود را ارائه دادند و در پایان این جلسه مصوب شد جلسات ستاد به صورت مستمر و منظم برای رسیدگی به جرایم انتخاباتی اختصاص یابد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری تهران1
  • تعداد بازدید 0
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری تهران