سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 3 بهمن 1398
کد 99722

با مبلغی بالغ بر 63 هزارمیلیون ریال؛افتتاح 11 پروژه شاخص در ایام الله دهه فجر

فرمانداری رباط کریم گفت: قریب به ۱۱ پروژه شاخص در حوزه‌های مختلف به ارزش بیش از ۶۳ میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی فرماندرای شهرستان رباط کریم، سید مهدی ساداتی درباره پروژه‌های عمرانی شهرستان بیان کرد: 11 پروژه شاخص در حوزه‌های مختلف با اعتباری 63 هزار میلیون و 881 میلیون تومان در ایام الله غرور آفرین دهه فجر 98 در شهرستان رباط کریم بهافتتاح خواهد شد.
نماینده عالی دولت با اشاره به زمینه خدمت رسانی پروژه های قابل افتتاح عنوان کرد: پروژه های شاخص در حوزه‌های مختلف از جمله فرمانداری با اعتبار ارزش افزوده در حوزه ورزشی و در با تامین اعتبار در ارگان ها و ادارات دیگر در بخش بهداشتی، آبرسانی، افتتاح مسکن مهر، نوسازی مدارس شهری و روستایی و بهسازی و نوسازی راه ها است.
ساداتی با اشاره به تعداد  کل پروژه ها افزود: تعداد پروژه‌های ما در سطح شهرستان 82 پروژه در حوزه‌های مختلف شهری، روستایی و اعتباری 311 میلیارد و 767 میلیون تومان است که همه در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که امیدواریم در جهت توسعه متوازن شهرستان موثر واقع شود.
وی با اشاره به رقمی اشتغالزایی بالغ بر 900 نفر پس از افتتاح طرح های مذکور گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای رونق تولید، شرایط اشتغالزایی برای 913 نفر از شهروندان در شهرهای نصیرشهر، رباط کریم و پرند پس از بهره برداری از پروژه ها فراهم خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم
  • تعداد بازدید 0
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری رباط کریم