سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 6 بهمن 1398
کد 99717

صدور سند تک برگ برای 11 هزار و 700 هکتار از اراضی ملی و دولتی دماوند

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در حاشیه سیزدهمین جلسه کارگروه رفع موانع تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی و دولتی استان تهران که در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند برگزار شد گفت: در حال حاضر مستندات و نقشه های اصلاحی نهایی برای 11هزار و 700 هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان دماوند تهیه و در اختیار اداره ثبت قرار گرفته است و اقدامات لازم برای صدور اسناد تک برگ کاداستری برای این میزان اراضی در حال انجام است...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حسن ردایی با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به حساسیت و اهمیت عرصه های ملی شهرستان دماوند، در این جلسه مقرر شد تا کل اراضی ملی و دولتی این شهرستان زیر پوشش اجرای طرح کاداستر قرار گیرد.
وی تصریح کرد: در این جلسه حدود 30 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان فیروزکوه شامل چندین پلاک حساس نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از رفع موانع پیش روی این پلاک ها تصمیمات لازم برای صدور اسناد تک برگی برای این اراضی اتخاد شد.
گفتنی است در این جلسه علاوه بر حضور اعضاء این کارگروه مدیران کل منابع طبیعی و ثبت اسناد استان تهران و روسای ادارات ثبت اسناد شهرستان های فیروزکوه، دماوند و رودهن نیز شرکت داشتند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 6 بهمن 1398
  • ساعت 11
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 79