سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 5 بهمن 1398
کد 99641

رئیس اداره ارزیابی عملکرد بنیادشهرستانهای استان تهران:خدمت در بنیاد وظیفه ای خطیر و مقدس است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد بنیادشهرستانهای استان تهران در کارگروه ارزیابی عملکرد گفت :خدمت در بنیاد وظیفه خطیری است و آنچه این وظیفه را مقدس می شمارد، خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مهرداد حسنجانی رئیس اداره ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات بنیاد شهرستانهای استان تهران ،امروز دوشنبه یکم بهمن ماه در جلسه کارگروه ارزیابی عملکرد که با حضور فاطمه قاسمی  نماینده سازمان  مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد به روند مثبت عملکرد این بنیاد اشاره کرد وگفت:خدمت در بنیاد وظیفه خطیری است و آنچه این وظیفه را مقدس می شمارد خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.
حسنجانی در این نشست با تاکید بر تقویت و بروز رسانی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:  تلاش  وهمت همکاران در خدمت دلسوزانه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ستودنی است و اداره ارزیابی عملکرد به عنوان یک دستگاه نظارتی در بهبود و رشد این شاخص ها گام بر می دارد.
وی با اشاره به کسب رتبه های برتر این اداره کل در سالهای اخیر افزود: کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در سال گذشته برآمده یک تلاش جمعی بود و این از افتخارات کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران اداره کل شهرستانهای استان تهران خواهد بود.
در ادامه فاطمه قاسمی سرپرست اداره با اشاره به بهبود شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در سال 98 گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران سیر صعودی مثبتی در ارزیابی عملکرد طی چند سال اخیر داشته است وکسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی در سال گذشته از مجموع دستگاه های اجرایی بسیار حائز اهمیت است.
وی اظهار امیدواری کرد با تقویت و اصلاح ساختار سازمانی و توسعه دولت الکترونیک در بهبود فضای کسب و ارتقاء بهروری و مدیریت سرمایه انسانی شاهد تعالی بیش از پیش این بنیاد باشیم .
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 بهمن 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 30
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری