سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : جمعه 4 بهمن 1398
کد 99614

فرماندار قدس: بسیاری از تولیدکنندگان شهرقدس نخبه و مبتکر هستند

فرماندار قدس با اشاره به اینکه بسیاری از تولیدکنندگان شهرقدس نخبه و مبتکر هستند گفت: باید در بخش تولید و حمایت از آن یک بازنگری و مهندسی مناسب صورت بگیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، دکتر لیلا واثقی در نشست تخصصی وصمیمی با اصناف و صنعتگران شهرستان که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت: صنعتگران و اصناف به عنوان خرد جمعی با خط مشی و راهکارهای خود می توانند کمک بزرگی به رفع موانع تولید نمایند و در ستاد تسهیل دیدیم که بسیاری از تولیدکنندگان شهرقدس نخبه و مبتکرهستند.
وی در ادامه با اشاره به شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص حمایت از تولید عنوان کرد: گرچه سال رو به پایان است ولی همیشه باید این شعار سرلوحه همه ما باشد.
فرماندار شهرستان قدس با اشاره به اینکه بیش از ۵۱ درصد فعالیت های سطح شهرستان در بخش تولید را صنعت و معدن به خود اختصاص داده است، بیان داشت: شهرستان قدس هاب صنایع خودرو است و باید با حمایت از بخش تولید آنچه به نفع آنان است صورت گیرد.
مقام عالی دولت در شهرستان ضمن بیان این مطلب که باید در بخش تولید و حمایت از آن یک بازنگری و مهندسی مناسب صورت بگیرد، تاکید داشت: نگه داشتن و تمرکز بر روی مشکلات باعث رکود و سستی می شود و باید با مطالبه گری و پیگیری در صدد رفع آنها برآمد.
دکتر لیلا واثقی با بیان این موضوع که یکی از اساسی ترین مشکل شهرک های صنعتی شهرستان نداشتن پروانه فعالیت صنعتی است، اظهار داشت: ما درصدد اخذ پروانه صنعتی برای شهرک های صنعتی شهرستان شدیم چرا که مزایای پروانه صنعتی در خصوص برق، آب، مالیات و بیمه کارفرمایی بیشتر از مجوز صنفی است که با اجرای آن بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان حل خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 4 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 44
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قدس