سه شنبه 19 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 3 بهمن 1398
کد 99525

فرماندار ری: اولویت اول روستاها ایجاد اشتغال است

فرماندار ویزه شهرستان ری گفت: اولویت اول روستاها ایجاد اشتغال است و در این راستا بایستی از ظرفیت های روستا و بهره گیری از سرمایه گزاران استفاده کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست هم اندیشی مدیران شهری، روستایی و شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان ری گفت: دولت تدبیر و امید به مبارزه با فساد مالی توجه ویژه ای دارد و اگر در برخی نهادها و دستگاه ها تخلفی صورت میگیرد نبایستی به همه نهادهای مربوطه نگاه تخلفاتی داشت.
فرماندار ری بیان داشت: هیات وزیران با کارهای کارشناسی قوانین گذشته را با رویکرد توسعه و آبادانی بروز رسانی و ابلاغ می کنند که در اجرای سیاست های شهرداری ها و دهیاری ها بسیار موثر است و بر این اساس دهیاری ها خدمات بسیار مناسبی را به اهالی روستاها ارائه کرده اند.
معاون استاندار تهران افزود: اولویت اول روستاها ایجاد اشتغال است و در این راستا بایستی از ظرفیت های روستا و بهره گیری از سرمایه گزاران استفاده کرد.
وی تصریح کرد: مشکل بزرگ شوراهای اسلامی استان تهران همسانی قوانین و سیاست های مربوطه با شوراهای اسلامی سایر استانها است که نیازمند توجه ویژه به روستاهای استان تهران با توجه به گستردگی فعالیت آنان است.
توکلی کجانی گفت: یکی از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید یکپارچگی مدیریت آبفای شهری و روستایی است که قطعا خدمات بسیار خوبی به روستاها ارائه خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 3 بهمن 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 0
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری