سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1398
کد 99413

14هزار هکتار از اراضی ملی جنوب پایتخت در آستانه صدور سند تک برگی قرار گرفت

معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران اعلام کرد: حدود 14هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی جنوب پایتخت در آستانه صدور سند تک برگ کاداستری قرار گرفته است...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران حسن ردائی با بیان این مطلب تصریح کرد: در دوازدهمین جلسه کارگروه رفع موانع تثبیت مالکیت دولت در اراضی ملی و دولتی استان تهران که در محل اداره ثبت اسناد و املاک بخش حسن آباد فشافویه شهرستان ری برگزار شد، موانع و مشکلات پیش روی صدور سند تک برگ کاداستری این میزان اراضی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی برای رفع این موانع اتخاذ شد.
وی ادامه داد: تمامی مستندات و نقشه های اصلاحی نهایی این اراضی تهیه و تحویل اداره ثبت شده است و مراحل صدور اسناد تک برگ کاداستری این اراضی در حال انجام می باشد.
ردائی یادآور شد: به منظور هماهنگی هر چه بیشتر و تسریع در روند اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی، جلسات این کارگروه به طور مستمر تشکیل می شود و در هر جلسه پلاک های ثبتی حساس مورد بررسی قرار می گیرد.
معاون حفاظت و امور اراضی استان تهران تأکید کرد: در سال جاری اجرای طرح کاداستر همچون دیگر اقدامات آبخیزداری و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و استانی در حال انجام می باشد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • ساعت 10
  • توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری استان تهران
  • تعداد بازدید 62