Aa
دوشنبه 31 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98672

محسنی بندپی: استان تهران پایلوت پیشگیری از حوادث جاده ای می‌شود

استاندار تهران بر ضرورت پایلوت شدن استان تهران در پیشگیری از حوادث جاده ای به عنوان الگویی برای کل کشور تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای ترافیک با اشاره به ضرورت نظارت و کنترل بر حمل و نقل عمومی اظهار داشت: نظارت و کنترل بر حمل و نقل عمومی ضروری است چراکه تلفات آن شرایط روحی روانی بدی را ایجاد می‌کند.

وی افزود: اتوبوس ظرفیت خاصی دارد و بارهایی که در آن جا داده می شود نیز استاندارد خاصی دارد در این زمینه باید نظارت علمی تر و کاربردی تر داشته باشیم تا از بروز سوانح جلوگیری شود.

استاندار تهران سپس عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران به لحاظ هوش و استعداد رتبه بالایی دارد اما تعداد زیاد تلفات جاده‌ای زیبنده نیست و در این راستا اقدامات را به صورت پایلوت در استان تهران انجام می دهیم چرا که هر کاری در استان تهران پایلوت شود به الگویی برای کل کشور تبدیل می شود.

محسنی بندپی در پایان خاطرنشان کرد: اینکه ۵۲ درصد تلفات و تصادفات در بزرگراه ها بوده به سبب سرعت بیش از حد می باشد از اینرو باید با سنجش دوربین کنترل سرعت با متخلفینی که سرعت مطمئنه را رعایت نمی کنند برخورد جدی شود و کنترل و نظارت صورت گیرد چرا که حوادث جاده‌ای تلخ ترین نوع مرگ و میر محسوب می شود.

انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 69