Aa
دوشنبه 31 شهريور 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98669

تقی زاده: نقشه نقاط حادثه‌خیز استان تهران تهیه می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای پیشگیری از حوادث جاده ای از تهیه نقشه نقاط حادثه‌خیز استان تهران خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی زاده در جلسه شورای ترافیک با اشاره به آمار ۸ ماهه پزشکی قانونی در مورد تلفات تصادفات جاده ای اظهار داشت: در مجموع نه ماهه امسال تصادفات جاده ای ۴.۱ درصد کاهش داشته است که پیشوا ۴۴ درصد و قرچک ۲۰ درصد کاهش تصادفات جاده ای داشتند اما ورامین افزایش ۲ درصدی را شاهد بوده که کمیته ایمنی آسیب شناسی لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: طبق برخی گزارشات فرمانداران در جلسه شورای ترافیک شهرستان شرکت نمی‌کنند این در حالی است که حتما باید این جلسات با حضور فرمانداران تشکیل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران بیان کرد: در مورد تهیه نقشه نقاط پرحادثه شهرستان ها علی رغم مکاتبات انجام شده هنوز اقدامی صورت نگرفته و باید در این زمینه فعالتر عمل کرد.

تقی زاده با اشاره به دستور جلسه دوم در مورد کنترل و نظارت ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: با توجه به اهمیت حمل و نقل ناوگان عمومی باید در مورد ایمنی و سلامت این ناوگان حساسیت جدی به خرج دهیم.

انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 74