سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98663

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان پردیس

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار و با حضور مدیران و مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، فرماندار شهرستان پردیس در ابتدای این جلسه با اشاره به شعار اصلی انقلاب  گفت: شعار اصلی انقلاب استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و دستاوردهای فراوانی در این مقوله حاصل شده و ضعف هایی نیز وجود دارد که وظیفه مسئولین شناسایی و رفع این ضعف‌ها و کاستی‌ها است.
 
وی افزود: حفظ و ارتقاء سرمایه اجتماعی یکی از مهمترین دغدغه‌های برهه کنونی است که مدیران با رفتار و گفتار صادقانه می توانند نقش بسزایی در جلب اعتماد عمومی و مشارکت مردم در برنامه ها داشته باشند و برای انتقال مفاهیم و اهداف والای انقلاب به نسل جوان نیز باید اقداماتی هنرمندانه و مدبرانه صورت گیرد و برنامه هایی پر محتوا، ابداعی و با هدف ایجاد امید و نشاط پیش‌بینی شود.
 
فرماندار پردیس تصریح کرد: مسئولان فرمانداری و دیگر ادارات را به شرکت در برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر دعوت می کنیم تا زمینه ساز ارتباط نزدیک تری میان مردم و مسئولان باشیم و از همین برنامه ها که رویکردی مردمی و نشاط آفرین و خلاقانه خواهد داشت، برای شنیدن مشکلات و نارسایی ها از زبان مردم استفاده بهینه ای شود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس در ادامه ارائه گزارشی از دست آوردهای ادارات طی سال گذشته به مردم را بسیار مهم دانست و گفت: این گزارش باید واقعی و کامل باشد و کارکردی دوگانه داشته باشد که هم نمایی از تلاش خدمتگذاران مردم را ارائه دهد و هم اقدامات بعدی ادارات را مشخص کند.
 
معاون عمرانی فرماندار نیز گزارشی از پیگیری‌های به عمل آمده به منظور جمع بندی پروژه های عمرانی قابل افتتاح ارائه داد و خواستار تسریع ادارات در ارائه اطلاعات درخواستی شد و افزود: همه ادارات باید پروژه هایی که تا زمان افتتاح به صورت 100 در صدی تکمیل و آماده بهره برداری می شوند را اعلام کنند و کارشناسان معاونت عمرانی فرمانداری با انجام بازدیدهای مداوم، روند انجام کارها را رصد خواهند کرد.
 
 
در ادامه پیرامون برنامه های فرهنگی و نشاط آفرین و راهکارهای افزایش مشارکت مردم در اجرای این برنامه ها تبادل نظر صورت گرفت و در پایان مقرر شد؛ همه ادارات برنامه های خود برای گرامیداشت دهه مبارک فجر را برای جمع بندی و ابلاغ به فرمانداری ارائه کنند و در تدوین برنامه ها نشاط آفرینی، ایجاد امید و ارتقاء مشارکت مردمی در نظر گرفته شود.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 50
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری پردیس