Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98653

استاندار تهران: اثرگذاری طرح نماد در استان تهران پیگیری می شود

استاندار تهران با اشاره به ضرورت جدی گرفتن نظام مراقبتی اجتماعی دانش آموزان بر سنجش میزان اثرگذاری طرح نماد در استان تهران تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به طرح یاریگران زندگی اظهار داشت: طبق تاکید مقام معظم رهبری بر اولویت پیشگیری اگر مشکلات در گلوگاه پیشگیری شود مقرون به صرفه است و شمولیت بیشتری را در بر می‌گیرد.
 
وی همچنین افزود: با آسیب‌شناسی اقدامات انجام شده می‌توانیم جهت اثربخشی و ارتقاء وضعیت خدمات حرکت کنیم، به ویژه اینکه در شرایطی که دشمنان با تحریم و فشار اقتصادی درصدد ضربه به کشور ما هستند باید اثربخشی منابع مالی را چند برابر کنیم.
 
استاندار تهران با اشاره به ضرورت رسیدگی به آسیب اعتیاد در مدارس تاکید کرد: گزارشی از وضعیت روانی جامعه دانش‌آموزان هم در شهر تهران هم شهرستان‌های تهران ارائه شود تا بدانیم در چه وضعیتی هستیم و قرار است با پیگیری اقدامات به چه هدف گذاری برسیم.
 
محسنی بندپی سپس عنوان کرد: طرح نماد به عنوان نظام مراقبتی اجتماعی دانش آموزان نیز باید جدی گرفته شود چرا که در این طرح بیش از ۱۲ دستگاه دخیل هستند از اینرو وضعیت طرح نماد در استان تهران مورد سنجش قرار گیرد چرا که در قالب این طرح قرار است برای دانش‌آموزان، معلمین و خانواده‌ها بسترهای توانمندسازی فراهم شود.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 51