يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98652

محسنی بندپی: شهرداری نسبت به ارائه طرح ساماندهی ۶ هزار معتاد متجاهر اقدام کند

استاندار تهران با اشاره به تاخیر شهرداری در تکلیف اعلام شده بر ضرورت ارائه طرح ساماندهی ۶ هزار معتاد متجاهر توسط شهرداری تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به تکلیف شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به تکلیف 20 روزه شهرداری تهران نسبت به ارائه برنامه جامع جهت نگهداری ۶ هزار معتاد متجاهر و تاخیر در انجام تکالیف که بیش از ۴۰ روز از موعد مقرر می گذرد باید سریع‌تر در این زمینه اقدام کند.
 
وی ادامه داد: وضعیت ۱۷ مرکز نگهداری معتادان نیز باید توسط شهرداری مشخص شود، همچنین در مورد هزینه 33 میلیارد تومانی بهزیستی جهت ساماندهی معتادین متجاهر ۱۳ میلیارد آن توسط ستاد و 20 میلیارد توسط شورای اجتماعی کشور باید تامین شود که نامه‌ای جهت پیگیری تنظیم شود چرا که طلبکاران پیگیر مطالبات خود هستند.
 
استاندار تهران عنوان کرد: در مورد راه‌اندازی مراکز نگهداری یک مرکز دو هفته آینده در تهران و مرکز دیگر یک ماه دیگر نیز در شهریار ایجاد می شود، ضمن اینکه به منظور آبرسانی به مرکز اخوان و زیاریان پیگیری شود تا آبفای شهری در کوتاه‌ترین زمان اقدام کند.
 
محسنی بندپی با اشاره به ضرورت نظارت بر اقدامات گفت: نظارت در امور مختلف اهمیت زیادی دارد و یکی از نقاط ضعف ما همواره در حوزه نظارت است ضمن اینکه در مورد پاکسازی دره فرحزاد نیز اقدامات انجام شده و شهرداری‌های مناطق ۲ و ۵ باید طرحی را اجرایی می‌کردند که در این زمینه ارائه گزارش کنند.
 
انتها پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 14
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 43