Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 98620

ضرورت تبیین اقدامات دولت بمنظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

فرماندار ری گفت: تبیین اقدامات دولت در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضروری است و روابط عمومی با اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات میتواند در برگزاری انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری موثر باشد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست روابط عمومی های ادارات ورزش و جوانان استان تهران گفت: نگاه نگاه بسیاری خوبی است که مدیران با حضور در این شهرستان با ری آشنا شوند.
وی افزود ؛ یک زمانی رویکرد در روابط عمومی های ادارات این بود که یک فردی که چندین شغل دارد را به عنوان مسئول روابط عمومی می گذاشتند که یک نگاه سنتی و قدیمی بود و در حال حاضر خوشبختانه این رویه تغییر کرده است.
فرماندار ری اظهار داشت: حوزه روابط عمومی در بحث انتخابات پیش رو که اولین انتخابات گام دوم انقلاب است نقش بسزایی می تواند داشته باشد ، مخصوصا اداره ورزش و جوانان شهرستان ری که دارای جامعه هدف خوب و پرمخاطبی می باشد.
معاون استاندار تهران با اشاره به برخی بی اخلاقی های رسانه ای در فضای مجازی گفت: ما هرچه به زمان انتخابات نزدیک می شویم متاسفانه شاهد بی اخلاقی های رسانه ای هستیم که می تواند‌ که روابط عمومی ها در این حوزه با اطلاع رسانی عملکرد سازمان می توانند نقش خوبی ایفا کنند.
وی ادامه داد: امروز که برخی می خواهند دولت را منفعل نشان دهند و اذهان مردم را نسبت به عملکرد دولت خدشه دار کنند ، روابط عمومی ها می توانند با اطلاع رسانی عملکرد دولت و پیگیری نقش مهمی در رفع این مشکل داشته باشند.
توکلی با اشاره اینکه ورزش قطب پیشران ری است گفت: شهرری تنها شهرستاتی است که در سند توسعه خود ورزش پهلوانی و زورخانه ای را به عنوان یکی از الویت های خود قرار داده است.
فرماندار ری تاکید کرد: این شهرستان بزرگان و قهرمانان زیادی دارد که بخاطر وجود سیدالکریم و قدمت چند هزار ساله این شهرستان است و باید از پتانسیل های شهرری به به نحو مطلوب استفاده شود.
معاون استاندار تهران گفت: ما اگر برنامه ای در حوزه آگاهی عمومی نداشته باشیم قطعا در دهه های آینده با مشکل مواجه خواهیم بود و نگاه سنتی که در قدیم به روابط عمومی بود دیگر تاثی گذار نمی باشد.
حسین توکلی با اشاره به دو بحث مهم امنیت ملی و منافع ملی در انتخابات افزود: درصد مشارکت در انتخابات اگر بالا رود در عرصه بین المللی می توانیم نقش مهمی داشته باشیم ، برگزاری انتخابات کمترین هزینه را دارد ولی بیشترین نشاط را در جامعه ایجاد می کند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 24 دي 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 57
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری