Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 22 دي 1398
کد 98522

بابایی: ضرورت انسجام ساختاری روابط عمومی ها؛ ظرفیت مجمع عمومی شورای هماهنگی در راستای ارتقا روابط عمومی های استان تهران به کار گرفته می شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به ضرورت انسجام ساختاری روابط عمومی ها بر بهره گیری از ظرفیت مجمع عمومی شورای هماهنگی در راستای ارتقا روابط عمومی های استان تهران تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی در جلسه مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران با اشاره به ضرورت وحدت رویه در میان روابط عمومی ها اظهار داشت: وحدت رویه و انسجام ساختاری حلقه مفقوده برنامه‌ریزی‌های ارزشمند جهت برقراری ارتباط پویا و کارآمد در میان روابط عمومی ها می باشد که در مجمع روابط عمومی های استان تهران با ماهیت تخصصی و ساختاری به دنبال ایجاد این هم‌افزایی هستیم.

وی با بیان اینکه روابط عمومی نهادی مربوط به جوامع نوین است افزود: روابط عمومی در قالب نظریه سیستم باز باید مبتنی بر برون گرایی باشد چراکه تحقق روابط عمومی نوین در گرو تخصص گرایی در این حوزه است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با بیان اینکه روابط عمومی سربازان پیش قراول تغییر رویکرد سنتی مدیران هستند بیان کرد: امروز نیازمند بازتعریف برخی سرفصل های روابط عمومی برای تحقق روابط عمومی نوین هستیم تا رسالت اطلاع رسانی و ماهیت ذاتی روابط عمومی به شایستگی محقق شود.

بابایی به آماده سازی سامانه تمراه به عنوان سامانه همراه تهران اشاره کرد و گفت: بیش از یک سال است که بر مبنای رویکرد کارشناسی به دنبال راه اندازی این سامانه هستیم تا هم دستگاه های استان مرجعیت واحد اطلاع رسانی پیدا کنند و هم دسترسی مردم استان به اخبار تسهیل شود و حتی در بزنگاه ها خبری بتوان با هم افزایی اقدامات را پیش برد.

وی همچنین عنوان کرد: از تمام ظرفیت شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران برای تبیین خدمات دولت بهره خواهیم گرفت، در این راستا روابط عمومی های نقاد و شفاف مطالبه گر حقوق شهروندی هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به ماهیت مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران به عنوان مصوبه هیات وزیران عنوان کرد: این مجمع با رویکرد ارتقا جایگاه روابط عمومی ها طبق مصوبه هیات وزیران تشکیل می شود که طبق تاکید استاندار تهران آموزش محوری با هدف ارتقا این جایگاه در استان تهران اولویت دارد.

بابایی ادامه داد: با توجه به اهمیت مجمع یکی از معیارهای ارزیابی مدیران روابط عمومی های دستگاه ها تشکیل جلسات و شرکت در کمیته های تخصصی شورای هماهنگی است بر این اساس درصدد هستیم تا با استفاده از ظرفیت شورای هماهنگی روابط عمومی ها حلقه مفقوده آموزش در روابط عمومی ها را برجسته کنیم.

وی با اشاره به ترکیب اعضای مجمع افزود: این مجمع را هیئت رئیسه، بازرس، خزانه دار، کمیته ها و دبیرخانه تشکیل می دهند و بر این اساس نیز کمیته های پژوهش، نوآوری و افکار سنجی، کمیته فرهنگی و تبلیغات، کمیته اطلاع رسانی و فضای مجازی، کمیته ارزیابی عملکرد و شاخص ها، کمیته آموزش، کمیته اجرایی و امور اعضا و امور بین الملل از مهم ترین کمیته های شورای هماهنگی روابط عمومی های استان‌ تهران است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: ۲۸ اردیبهشت سال آینده همزمان با روز ارتباطات تجلیل از روابط عمومی های برتر بر اساس شاخص های علمی برگزار می شود‌.

انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 دي 1398
  • ساعت 21
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 107