Aa
چهارشنبه 18 تير 1399
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 18 دي 1398
کد 98340

تاکید استاندار تهران بر حفظ سرمایه اجتماعی؛ ترس آمریکا از نیروهای متخصص ایران اسلامی است

استاندار تهران با اشاره به ضرورت حفظ سرمایه اجتماعی، ترس آمریکا را ناشی از نیروهای متخصص ایران اسلامی عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم تجلیل از نیروهای گزینش با تبریک روز گزینش اظهار داشت: در واحد گزینش استانداری تهران همکاران پرتلاش و با انگیزه مشغول خدمت رسانی هستند که خدمات آنها جای تقدیر دارد.
 
وی با بیان اینکه گزینش مبنای دینی و تخصصی دارد افزود: اگر به انسان بها داده شود می تواند به مراحل مختلف تعالی و پیشرفت دست پیدا کند امری که در دین مبین اسلام نیز مورد تاکید قرار گرفته است.
 
استاندار تهران سپس با اشاره به ترس دشمنان از نیروهای متخصص کشور تاکید کرد: آمریکا و دشمنان ایران اسلامی از نفت نمی ترسند بلکه ترس آنها از حضور نیروهای متخصص ایران اسلامی است که هر روز در حوزه های مختلف دانش به پیشرفت و موفقیت می رسند.
 
محسنی بندپی با بیان اینکه نیروی انسانی ارزشمندترین سرمایه هر نهاد است گفت: حفظ سرمایه اجتماعی اهمیت زیادی دارد و در این راستا باید انگیزه و بهره وری نیروی انسانی را ارتقا داد.
 
وی  عنوان کرد: صادق بودن، علمی و تخصصی بودن، اجتماع پذیر بودن و سعه صدر مهم ترین ویژگی نیروها در هر نهادی باید باشد تا زمینه رشد و پیشرفت اقدامات را شاهد باشیم.
 
استاندار تهران در پایان با اشاره به اهمیت موضوع نظم در میان نیروی انسانی هر سازمان خاطرنشان کرد: استانداری مجموعه حاکمیتی است از اینرو وظیفه نظارت بر سایر دستگاه ها را بر عهده دارد و باید نیروی انسانی استاندارای فعال و دارای ویژگی های مناسب و الگویی برای سایر دستگاه ها باشند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 دي 1398
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 94