Aa
پنجشنبه 19 تير 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 7 دي 1398
کد 97240

بخشدار و مدیران شهری کهریزک پاسخگوی سوالات مردم خیرآباد بودند

در پی بازدید دوره ای امام جمعه بخش کهریزک حضرت حجت الاسلام و المسلمین استیری از مساجد بخش کهریزک ، شب گذشته امام جمعه بخش کهریزک، بخشدار و مدیران روستایی خیرآباد و همچنین رییس شورای اسلامی بخش مهمان اهالی روستای خیرآباد در مسجد حضرت سیدالشهدا ع بودند.
در پی بازدید دوره ای امام جمعه بخش کهریزک حضرت حجت الاسلام و المسلمین استیری از مساجد بخش کهریزک ، شب گذشته امام جمعه بخش کهریزک  ، بخشدار و مدیران روستایی خیرآباد و همچینین رییس شورای اسلامی بخش مهمان اهالی روستای خیرآباد در مسجد حضرت سیدالشهدا ع بودند و در ملاقات مردمی باایشان در یکی از مساجد روستا به درخواست ها و مشکلات آنها رسیدگی کردند.
بخشدار کهریزک در این نشست صمیمی اهالی روستای خیراباد را مردمانی شهیدپرور ، همراه و همگام  با مدیران روستایی دانست و گفت : حضر فعال شما در همه عرصه های ملی نشان دهنده روحیه جهادی و انقلابی شماست که حامی ارزشهای این کشور اسلامی هستید . مشکلات مطرح شده از سوی شما توسط مدیران حاضر یادداشت برداری شد و قطعا پس از بررسی و اعمال قانون به آنها رسیدگی خواهد شد .
مجیدی همچنین با اشاره به نزدیکی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میاندوره ای خبرگان ابراز امیدواری کرد شاهد حضور حداکثری مردم باشیم و گفت : قطعا در این دوره از انتخابات نیز شاهد حماسه آفرینی مردم خوب بخش کهریزک خواهیم بود.
حجت الاسلام و المسلمین استیری امام جمعه بخش کهریزک نیز طی سخنانی با تاکید بر اهمیت بصیرت دینی و سیاسی گفت: امروزه تمام موفقیت و پیشرفتهای کشور ما به دلیل بصیرت و بیداری ملت ماست و دشمنان نیز می دانند تا این مردم زیر پرچم ولایت هستند نمی توانند اسیبی به این مملکت برسانند .
علی کلهر رییس شورای اسلامی بخش کهریزک نیز روستای خیرآباد را در بسیاری از اقدامات عمرانی و آبادانی روستا قابل تقدیر دانست و این موفقیت را مرهون همراهی و همدلی روستاییان بامدیران روستایی دانست .
  • نوشته شده
  • در شنبه 7 دي 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 57
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری