Aa
شنبه 9 اسفند 1399
En Fa
تاریخ : يکشنبه 24 آذر 1398
کد 96095

مدارس استان تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه فردا دوشنبه 25 آذرماه تعطیل است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تعطیلی مدارس استان تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در روز دوشنبه 25 آذرماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد تقی‌زاده با اشاره به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران  اظهار داشت: با توجه به آلودگی هوا مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ و مدارس استان تهران در تمام پایه‌های تحصیلی به جز دو شهرستان دماوند و فیروزکوه فردا (دوشنبه) 25 آذرماه تعطیل است.
 
وی ادامه داد: بر اساس تصمیم اتخاذ شده تمام مسابقات ورزشی در فضای باز اعم از مسابقات لیگ تعطیل و فعالیت‌های معادن شن و ماسه و صنایع نظیر آن تا اطلاع ثانوی متوقف است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران سپس تصریح کرد: بنابر تصمیم کمیته اضطراری آلودگی هوا دانشگاه‌ها فردا تعطیل نخواهند بود همچنین براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا خواهد شد، براساس تصمیم این کمیته و موافقت شهرداری تهران فردا بلیت مترو و اتوبوس نیم‌بها خواهد بود.
 
تقی‌زاده در پایان از مدیران دستگاه‌های مختلف خواست تا نسبت به دادن مرخصی به مادرانی که فرزندانشان در مهدهای کودک هستند مساعدت لازم انجام گیرد.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 آذر 1398
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 2884