يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95989

۱۵ کیلومتر آسفالت آزادراه تهران ـ قم بهسازی شد

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری گفت: ۱۵ کیلومتر از آسفالت آزادراه تهران ـ قم با اعتبار ۶ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه این شهرستان بهسازی و مرمت شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جواد نگهداری رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری اظهار داشت: آزاد راه تهران ـ قم به عنوان شاه راه ارتباطی ۱۷ استان جنوبی کشور از اهمیت خاصی برخودار است از همین جهت روکش آسفالت، لکه گیری و نصب علایم ایمنی این آزادراه همواره در دستور کار اداره راه شهرستان ری قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰۰ تن آسفالت برای تکمیل فاز دوم تعریض و بهسازی جاده قدیم تهران ـ قم مصرف شده است، افزود: بهسازی و نوسازی آسفالت جاده قدیم قم، تکمیل فازهای کمربندی دوم تهران و تعریض اتوبان تهران ـ قم حد فاصل تقی آباد تا حرم امام راحل از طرح اولویت دار امسال اداره راه جنوب استان تهران است.
نگهداری یادآور شد: بهسازی و مرمت جاده‌ها و تکمیل طرح‌های عمرانی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ری نیازمند ۲۳۷ میلیارد تومان اعتبار است.
وی با بیان اینکه فاز اول تعریض کمربندی دوم تهران از سال ۸۶ آغاز شده است، عنوان کرد: این طرح یکی از مطالبات اصلی مردم جنوب استان تهران است که تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۷۰۰ میلیارد ریال نیز برای تکمیل آن نیاز است.
نگهداری خاطرنشان کرد: تکمیل طرح کمربندی دوم به دلیل تردد زیاد و اتصال جاده‌های امام رضا(ع) و ورامین به اتوبان تهران ـ قم و جاده قدیم قم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با تلاش اداره راه و شهرسازی و راهداری جنوب استان تهران به بهره برداری خواهد رسید.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 03
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری