يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95984

فعالیت ۱۲۰ خانه قرآنی در شهرستان ری

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: ۱۲۰ خانه قرآنی شهری و روستایی برای آموزش رده های مختلف سنی و بیش از ۱۰ کانون فرهنگی و تبلیغی در این شهرستان مشغول فعالیت هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حجت الاسلام والمسلمین علی کنگرلو رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری اظهار داشت: هم اکنون ۲۰۰ مبشر فرهنگی در مناطق شهری و روستایی شهرستان ری به اقامه نماز و راهنمایی مردم مشغول هستند.
وی ادامه داد: جوانان مومن و متدین این شهرستان نیز در کانون ها پیرامون آسیب های اجتماعی، روانشناسی، علوم  قرآن مشغول تدریس هستند.
این مسئول افزود: این اداره آمادگی خود را برای یاری و کمک به ادارات و ارگان‌ها و مردم علاقه‌مند به کار فرهنگی و تبلیغ دینی اعلام و از برگزاری هرگونه مراسم دینی و عرفانی استقبال می کند.
حجت الاسلام کنگرلو خاطرنشان کرد: امسال ۵۰ گفتمان دینی با حضور مدارس ناحیه یک و۲  شهرستان ری برگزار شد و مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفت وامیدواریم نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشیم.
به گفته وی،  این گفتمان‌ها ویژه دانش‌آموزان مقاطع دوره اول و دوم متوسطه برگزار شد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری با اشاره به اینکه سال گذشته سه هزار دانش‌آموز در این گفتمان‌های دینی مشارکت کردند و بیش از ۱۰۰گفتمان دینی در مدارس شهرستان ری برگزار شد، اضافه کرد: امسال نیز در مناسبت‌های مختلف ایام سال گفتمان‌های دینی با موضوعات مختلف و مناسبتی برای دانش‌آموزان برگزار می شود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 03
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 21
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری