يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95924

توسعه و ترویج ورزش شهروندی در پاکدشت

به منظور توسعه ی ورزش شهروندی کوهپیمایی خانوادگی در روستای توچال پاکدشت به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ داریوش پازوکی شهردار پاکدشت اظهار داشت: به منظور توسعه ی ورزش شهروندی کوهپیمایی خانوادگی در روستای توچال شهرستان پاکدشت به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت برگزار شد.

گفتنی است در این برنامه ورزشی صبحگاهی یوسف زاده ریاست اداره ورزش و جوانان، اسدی معاونت طرح و برنامه شهرداری، قالوچه مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی، کارشناسان اداره امور جوانان و تربیت بدنی، وظیفه دان رئیس هییت کوهنوردی پاکدشت، مسئول هییت کوهنوردی ورامین، شهروندان ورزش دوست و تنی چند از صخره نوردان پاکدشت و ورامین برگزار شد.

شهردار پاکدشت با اشاره به این که توسعه ورزش همگانی یکی از چشم اندازهای مهم مدیریت شهری در حوزه ورزش است، اظهار داشت: ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان، تقویت روحیه و حفظ نشاط اجتماعی در سایه ورزش های همگانی تا حدود زیادی قابل دستیابی است.

وی خاطر نشان کرد: ترویج ورزش همگانی در سطح شهر اولویت برنامه های مجموعه ی مدیریت شهری است که این امر موجب ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان شده و جامعه ای سالم و پویا را در پی دارد.

مولایی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری پاکدشت ضمن تشکر از حضور ارزشمند شهروندان و مسئولان حاضر بطور ویژه از سازمان اتوبوسرانی شهرداری پاکدشت قدردانی کرد.

وی همچنین از حضور نیروهای انتظامی تشکر کرد و گفت: در صورت تامین اتوبوس و انجام هماهنگی های لازم هر هفته امکان برگزاری کوهپیمایی خانوادگی امکان پذیر است. مولایی از حمایت های بی دریغ پازوکی شهردار محترم و همچنین از ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر در جهت توسعه و ترویج ورزش همگانی تشکر کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 100