Aa
دوشنبه 7 مهر 1399
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95917

بابایی تأکید کرد؛ منع روابط عمومی‌های فرمانداری‌های استان تهران از نصب بنرهای خوش آمدگویی برای استاندار و معاونین استانداری تهران در سفرها

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران بر منع روابط عمومی‌های فرمانداری‌های استان تهران از نصب بنرهای خوش آمدگویی برای استاندار و معاونین استانداری تهران در سفرهای شهرستان تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، امین بابایی در جلسه مشترک مدیران روابط عمومی فرمانداری‌ها و کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به جایگاه روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی فرمانداری‌ها نقش موثری در اطلاع‌رسانی دقیق از وضعیت هر شهرستان دارند و در این زمینه باید با علم روز و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف عمل کنند.
 
وی با اشاره به سفرهای شهرستانی استاندار و معاونین عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص اقتصادی و همچنین تاکید شخص استاندار تهران به هیچ عنوان بنرهای خوش آمدگویی برای استاندار و معاونین استانداری تهران  در جریان سفرهای شهرستانی و افتتاح پروژه ها نباید چاپ و نصب شود.
 
 مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران تأکید کرد: با توجه به تاکید استاندار تهران در این مورد، مدیران روابط عمومی باید مسئولیت پذیر باشند و از نصب هر گونه بنر خوشامدگویی اجتناب کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 01
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 43