يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95909

همکاری و مشارکت پرسنل شهرداری فرون آباد مهمترین راه پاسخگویی به مطالبات شهروندان

شهردار فرون آباد در دیدار مسئولان واحدهای شهرداری از همکاری و مشارکت پرسنل شهرداری به عنوان مهمترین راه پاسخگویی به مطالبات شهروندان نام برد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در ادامه بیان داشت: مسئولین واحدهای شهرداری نسبت به شرح وظایف کاری خود آگاهی لازم و جهت پاسخگویی و پیشبرد اهداف سازمانی جویای علم و تجربه بوده و همچنین در زمینه برنامه ریزی های کارشناسی شده اهتمام ورزند.
وی تاکید کرد: از جمله موارد مهمی که در پیشرفت و آبادانی شهر فرون آباد بسیار اهمیت دارد خدمت صادقانه مسئولین می باشد که با اولویت قرار گرفتن این موضوع زمینه ایجاد شهری پویا فراهم می شود.
وی با بیان اینکه خدمت صادقانه مسئولین در پیشرفت و آبادانی شهر فرون آباد بسیار اهمیت دارد، اظهار داشت: خدمت صادقانه توسط مسئولین واحدها و پرسنل شهرداری باید سرلوحه و اولویت کاری قرار گیرد تا سایر دستگاه ها و همچنین افراد خدمتگزار در این عرصه الگوبرداری کنند و همکاری و مشارکت پرسنل شهرداری و برنامه ریزی های کارشناسی شده مهمترین راهکار پیشرفت و پاسخگویی به مطالبات شهروندان می باشد و هرچه قدر میزان این مشارکت و هم سوئی بیشتر باشد پیشرفت و رشد و شکوفایی بیشتر را شاهد خواهیم بود.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 105