يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : شنبه 23 آذر 1398
کد 95851

فرماندار ری: انتخابات پرشور شرایط مطلوبی را برای کشور در عرصه سیاسی به ارمغان می آورد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: اولین انتخابات در گام دوم انقلاب در پیش است و مشارکت حداکثری اولویت شهرستان ری است زیرا انتخابات پرشور شرایط مطلوبی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاسی به ارمغان می آورد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات شهرستان ری، حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در نشست با بخشدار و دهیاران بخش خاوران گفت: بخش خاوران با وجود چندین شهرک صنعتی دارای ظرفیت بالای اشتغال است و میتوان با ارتقاء این ظرفیت ها اشتغال بیشتری برای جوانان بخش خاوران ایجاد کرد.
فرماندار ری بیان داشت: روستاهای بخش خاوران می بایست توسعه بیشتری پیدا میکرد زیرا بخش خاوران در حوزه اقتصادی دارای چندین شهرک صنعتی است و بایستی از این ظرفیت ها استفاده بهینه کرد و زمینه رشد و توسعه بخش خاوران را فراهم کرد.
معاون استاندار تهران افزود: برخی از افراد غیربومی با راه اندازی کارخانه های صنعتی در بخش خاوران سرمایه گذاری کرده و موجب رشد اقتصادی شده اند و مجموعه شهرستان ری از این افراد حمایت می کند اما بایستی افرادی که در هر منطقه از شهرستان ری سرمایه گذاری می کنند خدماتی نیز برای مردم آن منطقه ارائه کنند.
حسین توکلی کِجانی تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی بخش خاوران تامین آب کشاورزی است که با توجه به مجاورت بخش خاوران با سد ماملو بایستی مشکل آب کشاورزی این بخش با پیگیری از آبفای شهری و روستایی مرتفع شود.
فرماندار ری افزود: اولین انتخابات در گام دوم انقلاب در پیش است و مشارکت حداکثری اولویت شهرستان ری است زیرا انتخابات پرشور شرایط مطلوبی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاسی به ارمغان می آورد و در این راستا مجموعه مدیریت بخش خاوران بایستی با تمام توان و ظرفیت زمینه مشارکت پرشور در انتخابات را فراهم کنند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 23 آذر 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 32
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری