يکشنبه 6 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398
کد 95124

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از شهرداری فرون آباد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران پیش از ظهر امروز از شهرداری فرون آباد بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد پیش از ظهر امروز پنجشنبه تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به منظور بازدید از شهرداری فرون آباد و با هدف تبادل نظر و بررسی مسائل شهرداری به شهر فرون آباد سفر کرد.
در این بازدید تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از نزدیک در جریان فعالیت های شهرداری قرار گرفت و اتخاذ تدابیری برای رفع مشکلات و تاکید بر شتاب بیشتر در اجرای باکیفیت و مطلوب و طبق برنامه زمانبندی فعالیت ها از مسائل مطرح شده در این بازدید بود.
کوروش میرزایی شهردار فرون آباد در این بازدید نظارت مستقیم و پیگیرانه و بازدیدهای مستمر مسئولین و مدیران شهری از پروژه های عمرانی را موجب دلگرمی مجموعه دست اندرکاران مدیریت شهری عنوان کرد و بیان داشت: این امر می تواند علاوه بر افزایش دقت و کیفیت در اجرای پروژه ها، زمینه ساز تسریع در روند تکمیل آنها باشد.
وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کشور، تاکید کرد: اجرای پروژه ها می تواند در ایجاد نشاط اجتماعی و سرزندگی و امید تاثیرگذار باشد و با تخصیص اعتبار لازم، ضمن افزایش طرح های عمرانی و پیشرفت و توسعه شهر، حمایت لازم را بعمل آوریم.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 14 آذر 1398
  • ساعت 13
  • توسط شهرداری فرون آباد - استان تهران
  • تعداد بازدید 145