Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1398
کد 95074

محسنی بندپی: حضور مردم در انتخابات توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان را خنثی می‌کند

استاندار تهران با اشاره به اثرات حضور مردم در انتخابات بر خنثی توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان به واسطه حضور پرشور مردم تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در بازدید از محل ثبت‌نام حوزه انتخابیه بهارستان و رباط‌کریم با اشاره به لزوم هشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان اظهار داشت: در برهه حساسی از تاریخ قرار داریم که توطئه‌های استکبار در ابعاد و گستردگی مختلف با هدف تحریک و پمپاژ یأس و ناامیدی در جامعه انجام می‌شود.
 
وی سپس ادامه داد: مهم‌ترین ابزاری که می‌تواند توطئه دشمنان را خنثی کند حضور مردم برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات است که زمینه‌ها برای حضور نامزدهای انتخابات مجلس با احساس مسئولیتی که وجود دارد فراهم است.
 
استاندار تهران با اشاره به لزوم حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد: در دوم اسفندماه سال جاری شاهد حضور حداکثری مردم با پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشگران خارجی طبق فرامین رهبر معظم انقلاب خواهیم بود و قطعاً همه خصومت‌ها، دشمنی‌ها و دسیسه‌های آن‌ها خنثی می‌شود.
 
محسنی بندپی همچنین گفت: امیدواریم نمایندگانی در حوزه قانونگذاری در مجلس یازدهم حضور پیدا کنند تا بتوانند در چارچوب آرمان‌های امام راحل و قانون اساسی برای نظام جمهوری اسلامی ایران نقش‌آفرینی کنند.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه ثبت‌نام از نامزدهای انتخاباتی در محیطی آرام و امن در حال انجام است خاطرنشان کرد: انتخابات باشکوه با حضور مردم و علاقه‌مندی جامعه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اراده ملت در تعیین سرنوشت خود یک اصل مهم و اساسی است.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 آذر 1398
  • ساعت 19
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 84