Aa
شنبه 24 مهر 1400
En Fa
تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1398
کد 95021

تکمیل ثبت نام داوطلبین انتخابات از طریق نرم افزار موبایلی منوط به مراجعه حضوری است

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران گفت: تکمیل ثبت نام داوطلبین انتخابات از طرق نرم افزار موبایلی منوط به مراجعه حضوری جهت برابر اصل شدن مدرک و ممهور شدن به مهر ستاد انتخابات می‌باشد.
سارا آهنگر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به شرایط ثبت نام از طریق نرم افزار موبایلی ثبت نام داوطلبین اظهار داشت: استفاده از نرم افزار موبایلی ثبت نام داوطلبین با یک ملاحظه تصویب شد بدین صورت که مدارکی که تصویر آن توسط داوطلب تهیه و آپ لود می شود باید ممهور به مهر ستاد ثبت نام باشد.
 
وی ادامه داد:  تمامی مراحل ثبت نام در نرم افزار انجام و مرحله آخر که بارگذاری تصویر مدارک است باید در ستاد و پس از برابر اصل شدن مدرک و ممهور شدن آن انجام و سپس ارسال و کد رهگیری دریافت شود.
 
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: ثبت نام اولیه در نرم افزار هیچ عنوان به معنای ثبت نام نیست و باید فرد با مراجعه حضوری ثبت نام خود را تکمیل کند به عبارت دیگر این نرم افزار فقط کار اپراتوری و اسکن کاربر ثبت نام را تسهیل می کند و باید داوطلب در ستاد ثبت نام کار خودش را تکمیل و پرسشنامه را در محل امضا کند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 آذر 1398
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 75