Aa
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En Fa
تاریخ : سه شنبه 12 آذر 1398
کد 94797

خدمات ترافیکی محور ری-قرچک به پلیس راه فاتب واگذار شد

فرماندار شهرستان قرچک گفت: خدمات ترافیکی محور ری-قرچک، حدفاصل دروازه قرآن تا جاده نظامی شهرری که پیش‌تر توسط پرسنل خدوم راهور قرچک خدمات رسانی میشد، با پیگیری های صورت گرفته به پلیس راه فاتب(فرماندهی انتظامی تهران بزرگ) واگذار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی در جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان قرچک افزود: با تحقق این مهم خدمات رسانی بهتر در حوزه ترافیکی شهرستان را شاهد خواهیم بود و همچنین عوامل پلیس راهور با تمرکز بیشتر به مردم شریف شهرستان ارائه خدمت می‌کنند.

وی  اظهار داشت: شهرستان قرچک ورودی چهار شهرستان از تهران است و نیازمند توجه بیشتر دارد و بیشتر آمار تصادفات مسیر قرچک به شهر ری بود که با واگذاری آن به شهری ری خدمات راهور در شهرستان متمرکز می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک ادامه داد: مسیر پر ترافیک باقر آباد، فیروز آباد و قلعه نو دغدغه شهروندان است و تدابیر زیاد اندیشه شده اما باز مردم به سختی تردد می کنند و با امکانات اندک که وجود دارد نیازمند توجه راهور شرق قرار دارد.

خطیبی بیان کرد: در طرح زمستانی آمادگی لازم شهرستان و راهور استان اندیشیده شده است و هم باید با برنامه ریزی بتواتیم کاهش تصادف ومساعدت در تصادفات در داشته باشیم و در زمان حادثه بتوانیم مدیریت کنیم.

وی افزود باتوجه تراکم جمعیت و امار تصادفات سال قبل راهکارهای و تدابیری اندیشه شود و برای داشتن شهری منظم که حق شهروندان است و اگر ما بخواهیم به حد مطلوبی در این راستا دست یابیم نیازمند اعمال قانون و رفتار مدنی هستیم.

فرماندار قرچک تصریح کرد: هدف مجموعه و اعضای شورای ترافیک باید کاهش تخلفات ورعایت قانون باشد و انتظار هست با کنترل محسوس خودروها و همکاری مردم چنین هدفی محقق شود.

گفتنی است جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور سرهنگ سلیمانی فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران، معاون عمرانی فرماندار، موسی پور فرمانده انتظامی شهرستان، شهردار و دیگر مسئولان برگزار شد
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 آذر 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قرچک
  • تعداد بازدید 22
  • واحد ارجاع دهنده فرمانداری قرچک