جمعه 4 بهمن 1398
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 94791

استاندار تهران در اخبار ۱۸:۳۰: سنجش بوی نامطبوع در برخی نقاط تهران؛ مدارس استان تهران فردا تعطیل نیست

استاندار تهران با اشاره به ناپایداری بوع نامطبوع از سنجش علل انتشار بوی نامطبوع در برخی نقاط تهران خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در اخبار ۱۸:۳۰ با محوریت جلسه کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: در این جلسه عواملی که سبب افزایش آلایندگی می شود، بررسی شد که بر اساس بررسی های انجام شده ۲ روز هوای ناسالم برای کل گروه ها و ۲۵ روز ناسالم برای گروه های حساس داشتیم.
 
وی همچنین عنوان کرد: در این جلسه در مورد مقابله با پدیده گردو غبار هم مطالبی ارائه شد که با گسترش فضای سبز اقدامات لازم جهت مقابله با ریزگردها پیگیری می شود.
 
استاندار تهران در مورد وضعیت تعطیلی مدارس گفت: طبق گزارش هواشناسی از ساعت ۳ بامداد نزولات آسمانی در سطح شهر به صورت باران و در ارتفاعات به صورت برف را داریم که آلاینده‌ها و ذرات معلق را برطرف می کند از اینرو تعطیلی مدارس را نداریم.
 
محسنی بندپی با اشاره به عدم تشابه بوی نامطبوع روز جاری با بوی نامطبوع سال گذشته تأکید کرد: در مورد انتشار بوی نامطبوع در برخی نقاط شهر تهران از جمله مناطق ۹، ۱۰ و ۱۱ و برخی نقاط منطقه ۲ دستگاه‌های تشخیص مشغول ارزیابی هستند، ضمن اینکه جهت وزش باد غالبا از غرب به شرق است که امروز جهت از جنوب به مرکز شهر بود اما با توجه به جریان باد و نزولات آسمانی بوی نامطبوع پایدار نیست.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 20
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 216