Aa
شنبه 25 مرداد 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 94753

آیت الله ری شهری؛جلب رضایت مردم مهمترین شاخص خدمتگذاری است

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: جلب رضایت مردم در نظام علوی یک اصل است که باعث می شود مردم، خدمتگذاران نظام را با نیکنامی یاد کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در دیدار با فرماندار، بخشداران و معاونین فرمانداری شهرستان ری اظهار کرد: انشاالله به برکت دعای حضرت عبدالعظیم(ع) و با تلاش بیشتر بتوانید خدمت بهتری در ادامه خدمات مسئولان قبلی از خود به یادگار بگذارید.
وی گفت: امیرالمومنین حضرت علی(ع) در پایان نامه مالک در قالب دعا رهنمودی با این مضمون می فرمایند؛ از خداوند می خواهم هم برای من و هم به تو توفیق بدهد.
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری افزود: این جمله که در قالب دعا بیان شده رهنمود مهمی برای کارگزاران حکومت است که بر این اساس خداوند از خدمتگذارانی راضی است که دو ویژگی داشته باشند.
آیت الله ری شهری تصریح کرد: مسئولان در قبال خدماتی که انجام می دهند باید رضایت خداوند و مردم را در نظر بگیرند و علاوه براینکه باید پاسخگوی خدا باشند، رضایت مردم را نیز جلب کنند.
وی با بیان اینکه عده ای همیشه ناراضی هستند و نمی توان رضایت همه را جلب کرد، ادامه داد: خداوند کاری می خواهد که عموم مردم از آن راضی باشند یعنی رضایت مردم در نظام علوی یک اصل است لذا باید سعی کنیم رضایت توده مردم را جلب کنیم.
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با بیان اینکه مردم به واسطه خدمات صورت گرفته، مسئولان را با نیکنامی یاد می کنند، گفت: مردم می خواهند تاثیر کارها را در زندگی خود ببینند لذا اثر کارهای خدمتگذاران باید برای مردم ملموس باشد.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ری
  • تعداد بازدید 31
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری ری