سه شنبه 12 فروردين 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 94748

اجرای عملیات لوله گذاری کاروگیت خیابان شهید باهنر جهت انتقال و دفع آبهای سطحی

مسعود مختاری شهردار قدس، از تخریب نهر فرسوده و ادامه اجرای عملیات لوله گذاری کاروگیت در خیابان شهید باهنر به طول تقریبی 450 متر جهت هدایت و انتقال آبهای سطحی این خیابان خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مسعود مختاری با بیان اینکه عملیات جمع آوری، هدایت و دفع آبهای سطحی به منظور رفع معضل آبگرفتگی و تسهیل و تسریع در تردد شهروندان صورت می گیرد، اظهار داشت: در ادامه اجرای عملیات هدایت و انتقال آبهای سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر سطح شهر، پروژه لوله گذاری کاروگیت خیابان شهید باهنر تا خیابان جانبازان در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر به طول تقریبی 450 متر از این عملیات اجرایی گردیده است، تصریح کرد: در این عملیات با تخریب نهر فرسوده، نخاله برداری، بتن ریزی، جایگذاری لوله های کاروگیت اجرایی شده است.

شهردار قدس با بیان اینکه این پروژه به طول 1200 متر تا خیابان جانبازان ادامه خواهد داشت، افزود: با توجه به موفقیت آمیز بودن عملیات اجرایی فاز نخست ساماندهی و هدایت آبهای سطحی در فصول بارشی در خیابان جانبازان و با نیازسنجی و کارشناسی های صورت گرفته از معابر سطح شهر، فاز دوم و سوم عملیات اجرایی جمع آوری آبهای سطحی و روان آبهای سطح شهر قدس اجرایی می گردد.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 12
  • توسط شهرداری قدس
  • تعداد بازدید 57