Aa
دوشنبه 20 مرداد 1399
En Fa
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 94716

ویژه انتخابات/فرماندار فیروزکوه گفت: قانون مداری رمز برگزاری انتخابات سالم است

فرماندار فیروزکوه گفت: بی تردید در حوزه انتخابیه فیروزکوه و دماوند در سایه رعایت قانون شاهد برگزاری انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه،مهدی یوسفی جمارانی روز یکشنبه در نشست هماهنگی انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: در برگزاری انتخابات باشکوه و سالم رعایت قانون توسط عوامل اجرا و نظارت  و همچنین داوطلبان و طرفداران آن‌ها ضروری است.
فرماندار فیروزکوه تصریح کرد:در قانون تمام موارد از نظر زمان تبلیغات، بررسی صلاحیت‌ها، شکایت و نحوه رای‌گیری بیان شده و بی تردید در حوزه انتخابیه فیروزکوه و دماوند در سایه رعایت قانون شاهد برگزاری انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند خواهیم بود.
وی افزود: فرآیند اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز  همزمان با دستور وزیر محترم کشور در حوزه های انتخابیه آغاز شد.
وی ادامه داد: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در  شهر فیروزکوه‌ و  بخش‌  ارجمند  تشکیل می‌شود.
جمارانی در خصوص نحوه تشکیل هیات‌های اجرایی نیز تصریح کرد: ۳۰ نفر از افراد معتمد به هیات نظارت بر انتخابات معرفی شده و طی مراحل مختلف بررسی و تایید می‌شوند.
فرماندار اظهار داشت: اعضای هیات‌های اجرایی شامل ۱۱ نفر اعضای اصلی است  که ۳ نفر عضو حقوقی (فرماندار،دادستان و رئیس ثبت احوال) و ۸نفر از معتمدین می باشند.
وی با بیان اینکه هیات اجرایی موظف به بررسی صلاحیت داوطلبان و اعلام نتیجه آن‌ها به هیات نظارت است، خاطرنشان کرد: در ادامه نوبت به بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت می‌رسد که رای و نظر هیات‌های اجرایی را تایید یا رد می‌کند
وی تصریح کرد: به موازات بررسی صلاحیت‌ها، شعبه‌ها نیز بررسی شده و برای برگزاری انتخابات دوم اسفند آماده می‌شویم.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • ساعت 08
  • توسط فرمانداری فیروزکوه روابط عمومی
  • تعداد بازدید 25
  • واحد ارجاع دهنده وب سایت فرمانداری فیروزکوه